Bireysel Müşteri Temsilciliği Nedir?

Bireysel Temsilciliği; çevrenizde konut ve otomobil ihtiyacı olan insanları Eminotomotiv'e yönlendirme ve tavsiye etme diye tanımlayabiliriz. Bireysel Temsilcilik Emin Şirketler Grubunun sunmuş olduğu güzel bir fırsattır. Buna ikinci bir işiniz gözüyle bakabilirsiniz. Bu sistem sayesinde hem ciddi gelir elde edebilirsiniz, hem de çevrenizde konut ve otomobil ihtiyacı olan insanları Eminotomotiv'e yönlendirmekle onlara yardımcı olabilirsiniz.

Hakkımızda


VİZYONUMUZ MİSYONUMUZ VE HEDEFİMİZ

 

GÖNÜL BİRLİĞİN'DEN '' ELBİRLİĞİ'NE ''

 

 

 Şirketimizin kurucusu Emin Üstün bey'in ( ''bize güvenen bu güzel insanlarla bu işe başladık, bugünlere geldik ve bu insanlarla büyümeye devam etmek istiyoruz.'' ) demesi üzerine çalışmalarımızı başlattık.


 Temsilcilik Birimi 2007'de bugünkü şeklini alarak, şirketimizin en önemli birimlerinden biri haline gelmiş, birçok yenilikler ve güncel çalışmalar ile hizmetini devam ettirmektedir.


 Vizyonumuz, Ülkemizin her köşesinde yaşayan ve bize üye olan, gönül vermiş, insanlara 2. bir iş imkanı sunmak, bu çalışma ile hayat standartını yükseltmek ve güzel bir yaşam sürmesini sağlamak. Bunu yaparkende yaş, cinsiyet ve meslek ayırımı olmadan, onlara eşit fırsatlar oluşturmak.


 Misyonumuz, Temsilcilerimiz ile, insanlarımızın değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurup, yüzyıllardan beri uygulanan Elbirliği sistemini, bulundukları bölgede daha hızlı,daha anlaşılır bir şekilde anlatarak, kaliteli, kesintisiz ve yaygın hizmetimizi müşterilerimize sunmaktır.


 Hedefimiz, Elbirliği sistemimizi, Temsilcilerimiz aracılığı ile ülkemizin dört bir yanına ve en ucra köşesine kadar duyurmak, bu çalışmayla şirketimize daha fazla ev ve araç satışı yaparak ticari kazanç sağlamak ve insanları bu hizmetten faydalandırmak.